Region Wiadomości branżowe

Uroczysta gala ?Radosnego kina Algidy?

Filmowe emocje, nieskończona przyjemność lodów Algida i wiele innych niespodzianek - to wszystko czekało na publiczność 27 września w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach, gdzie odbyła się finałowa gala podsumowująca filmowy konkurs

Filmowe emocje, nieskończona przyjemność lodów Algida i wiele innych niespodzianek – to wszystko czekało na publiczność 27 września w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach, gdzie odbyła się finałowa gala podsumowująca filmowy konkurs ?Radosne kino Algidy?.

Konkurs ?Radosne kino Algidy? był skierowany do wszystkich osób pragnących uwiecznić wyjątkowe chwile radości w formie krótkich filmików kręconych np. przy użyciu telefonu komórkowego i trwał od 17 lipca do 17 września. Aby wziąć udział w konkursie ?Radosne kino Algidy?, należało przygotować krótki materiał na dowolny temat nawiązujący do radości i przyjemności i umieścić go w specjalnej aplikacji dostępnej na stronie http://www.radosnekinoalgidy.pl lub w serwisie społecznościowym Facebook http://www.facebook.com/AlgidaPolska.

W trakcie trwającego ponad 2 miesiące konkursu uczestnicy zgłosili ponad 50 filmików, w trzech kategoriach nawiązujących do świata lodów Algida:

?        Podziel się radością – Algida Śmietankowa

?        Słodkie chwile we dwoje – Carte d?Or

?        Nieskończona przyjemność – Magnum

Spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu filmów Internauci wybrali swoich faworytów, następnie zaś zwycięskie produkcje zostały wskazane przez jury, w skład którego weszli przedstawiciele portalu Filmweb, Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz Algidy.

Nagrodę główną Apple IPad otrzymało 3 laureatów, którzy zgłosili najciekawsze, zdaniem jury, produkcje w każdej z kategorii konkursowych.  Podczas gali, w której uczestniczyło ponad 100 zaproszonych gości, wśród nich także przedstawiciele marki Algida i patroni konkursu, odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Zwycięskie filmy to:

  • w kategorii ?Podziel się radością? film pt. ?Moja wizja dzielenia się radością w wersji animowanej? ? rysunkowa opowieść o przyjemności,
  • w kategorii ?Nieskończona przyjemność? produkcja pt? Skok po Magnum?,
  • w kategorii ?Słodkie chwile we dwoje? romantyczna historia pt. ?Most miłości?.

Dodatkowo przyznano także 9 wyróżnień. Autorzy wyróżnionych filmów otrzymali  kamery Sony Bloggie.  

Wszyscy zaproszeni na galę mieli okazję obejrzeć pokaz przedpremierowy filmu ?Na tropie Marsupilami? oraz rozkoszować się smakiem ulubionych lodów Algidy.

A to już wiesz?  EEC Roadshow: Forum Gospodarcze Słowacja-Polska w Bratysławie już za tydzień

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy