Wiadomości branżowe

Allegro i WOŚP – już czternasty raz grają razem

Dziś ruszyły licytacje WOŚP na stronie www.aukcje.wosp.org.pl. To miejsce, które serwis Allegro.pl stworzył w 2000 roku, by pomóc tym, którzy chcą pomagać – oczywiście online. Rozpoczyna się sześć tygodni emocjonujących aukcji, które zakończą się hucznym finałem WOŚP 12 stycznia. W tym roku zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dziecięcej

Dziś ruszyły licytacje WOŚP na stronie www.aukcje.wosp.org.pl. To miejsce, które serwis Allegro.pl stworzył w 2000 roku, by pomóc tym, którzy chcą pomagać ? oczywiście online. Rozpoczyna się sześć tygodni emocjonujących aukcji, które zakończą się hucznym finałem WOŚP 12 stycznia. W tym roku zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i na opiekę medyczną dla seniorów. Od czasu pierwszego finału za pośrednictwem aukcji Allegro zebrano już ponad 25 milionów złotych.

Nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem aukcji czuwa kilkunastoosobowy sztab pracowników serwisu Allegro.pl. Działamy nie tylko podczas styczniowego finału, kiedy co 8 sekund pojawia się nowy przedmiot na aukcji, ale też przez kilka miesięcy od startu akcji w grudniu aż po jej zakończenie w połowie lutego. Od trzynastu lat narzędzia wykorzystywane na co dzień w serwisie allegro.pl dostosowywane są do potrzeb akcji WOŚP i przenoszone na platformę charytatywną.

Krzysztof Śpiewek, kierownik ds. projektów specjalnych opowiada o nowościach przygotowanych na kolejną edycję akcji, które pomogą sprzedawcom i licytującym:  Przede wszystkim ? wystawiane przedmioty pojawią się nie tylko na stronach dedykowanych aukcjom Wielkiej Orkiestry, ale również  wśród ofert we wszystkich kategoriach serwisu Allegro.pl. Kolejna nowość ? to rozdzielenie płatności za towar i za przesyłkę. Zwycięzca aukcji przelewa jednorazowo całą kwotę ? a narzędzie wprowadzone przez PayU wysyła opłatę za przedmiot na na konto WOŚP, a płatność za przesyłkę do sprzedawcy. Użytkownicy, którzy szykują wiele przedmiotów do wystawienia otrzymają w tym roku wsparcie w postaci asystenta sprzedaży. To narzędzie daje podgląd wszystkich aukcji w jednym miejscu i wygodny dostęp informacji o dostawie i zapłacie za przedmioty. Pomyśleliśmy też o naszych obcojęzycznych użytkownikach (ich transakcje stanowią już 10 proc. wszystkich licytacji) ? teraz zobaczą nie tylko strony aukcji w języku angielskim ale i komunikaty systemowe. Łączymy nowoczesną technologię z radością pomagania. Orkiestra gra coraz głośniej i cieszymy się, że społeczność Allegro ma w tym też swój udział.

 

A to już wiesz?  4 000 publikacji o Europejskim Kongresie Gospodarczym 2012

 

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy