Aktualności Biznes Przemysł

Budvar Centrum – producent nowoczesnych, doskonałych okien i drzwi

Wiedza, doświadczenie, dążenie do perfekcji oraz zrozumienie ewoluujących potrzeb klienta – oto składniki sukcesu firmy Budvar Centrum, jednego z najnowocześniejszych, polskich producentów stolarki okiennej. Polskie, doskonałe okna są doceniane przez odbiorców na całym

Data publikacji: 2018-09-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Budvar Centrum – producent nowoczesnych, doskonałych okien i drzwi
Kategoria: Przemysł, BIZNES

Wiedza, doświadczenie, dążenie do perfekcji oraz zrozumienie ewoluujących potrzeb klienta – oto składniki sukcesu firmy Budvar Centrum, jednego z najnowocześniejszych, polskich producentów stolarki okiennej. Polskie, doskonałe okna są doceniane przez odbiorców na całym świecie.

Budvar Centrum – producent nowoczesnych, doskonałych okien i drzwi Przemysł, BIZNES - Wiedza, doświadczenie, dążenie do perfekcji oraz zrozumienie ewoluujących potrzeb klienta – oto składniki sukcesu firmy Budvar Centrum, jednego z najnowocześniejszych, polskich producentów stolarki okiennej. Polskie, doskonałe okna są doceniane przez odbiorców na całym świecie.

Wiedza, doświadczenie, dążenie do perfekcji oraz zrozumienie ewoluujących potrzeb klienta – oto składniki sukcesu, które uplasowały firmę Budvar Centrum na pozycji jednego z najnowocześniejszych, polskich producentów stolarki okiennej. Polskie, doskonałe okna są doceniane przez odbiorców na całym świecie, a satysfakcja i lojalność klientów pozwalają zwiększać produkcję, unowocześniać technologię i rozwijać fabrykę Budvar Centrum.

Polskie
Niezmiennie od ponad ćwierć wieku! Firma podkreśla fakt, że została założona w 1992 r. w Zduńskiej Woli i wciąż w tym samym miejscu prowadzi zakład produkcyjny. Sprzedaż jest realizowana przez sieć 550 biur handlowych na całym świecie, w tym 162 punktów sprzedaży w Polsce (salony i partnerzy handlowi). Początek marki Budvar Centrum wyznaczyła mała firma, założona przez Marka Trzcińskiego, zajmująca się sprzedażą okien PVC od 1992 r. Oferta marki wraz z upływem lat wciąż odzwierciedla zmieniające się trendy w budownictwie i wzbudza zainteresowanie klientów. Uważna obserwacja potrzeb i stylu życia odbiorców, pozwoliła na wprowadzenie do sprzedaży okien z PVC niezawierających ołowiu, okien aluminiowych oraz nowoczesnych okien drewnianych. Dziś Budvar Centrum współtworzy ponad 400 pracowników, głównie mieszkańców Zduńskiej Woli. Zespół zajmuje się produkcją, dystrybucją oraz promocją produktów marki. Firma znajduje się na terenie zautomatyzowanego parku maszynowego, którego powierzchnia wynosi 30 000 m2. Budvar Centrum posiada także nowoczesną flotę, pozwalającą na sprawną dystrybucję okien, których fabryka może wyprodukować aż 1400 dziennie.

Doskonałe
Zmieniające się, coraz bardziej ekstremalne, europejskie warunki atmosferyczne oraz potrzeby klientów, dla których ważna jest niezawodność produktów, były inspiracją do opracowania oraz wdrożenia Titanium Technology, która pozwoliła na produkcję okien o bardzo wysokiej jakości. Profile produkowane w oparciu o Titanium Technology nigdy nie tracą śnieżnobiałego koloru i charakteryzują się doskonałą termiką. Są także odporne na zarysowania, mają wysoki połysk oraz podwyższoną sztywność. Co ważne, ich produkcja odbywa się w trosce o poszanowanie środowiska naturalnego. Profile okienne firmy Budvar Centrum otrzymały także certyfikat potwierdzający klasę S, który wydawany jest przez niemiecki instytut SKZ – TeConA GmBH. To kolejny dowód na to, że okna Budvar Centrum posiadają bardzo wysoką klasę odporności na promieniowanie słoneczne. Okna to nie tylko technologia, ale i także estetyka. Specjaliści z Budvar Centrum bardzo dbają o ich warstwę wizualną. Firma zdecydowała się wprowadzić do sprzedaży okna z niewidocznymi zgrzewami i okuciami. Klienci, którzy zwracają uwagę na zdrowie i bezpieczeństwo użytkowania okien, doceniają fakt, że okna Budvar Centrum posiadają certyfikat potwierdzający brak ołowiu, kadmu i innych metali ciężkich.

A to już wiesz?  Perły Ceramiki UE 2020 dla płytek Opoczno

Od okien po drzwi

W 2018 r. firma Budvar Centrum poszerzyła ofertę o drzwi wejściowe T-Door Elegant, które zachwycają eleganckim i nowoczesnym wyglądem, a przy tym są wyjątkowo wytrzymałe, m.in. za sprawą dodatkowych wzmocnień narożników oraz zbrojonego profilu. Dużą wytrzymałość zapewniają także tzw. niewidoczne zgrzewy.  Stabilna konstrukcja i wysokiej jakości użyte materiały gwarantują wygodę użytkowania. Wytrzymałość T-Door Elegant, to również zastosowane rozwiązania zwiększające ochronę przed ewentualnymi kradzieżami.

Natomiast dwa lata wcześniej odbyła się premiera T-Slide – drzwi tarasowych, które zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania i subtelnie łączą przestrzeń salonu i tarasu bez sztywnego podziału na okno i drzwi.  Cechy charakterystyczne T-Slide, to m.in. niewidoczne okucie, niski próg oraz system domykania Soft Close. Drzwi tarasowe T-Slide i inne produkty Budvar Centrum, cieszą się doskonałą opinią klientów na całym świecie. Firma posiada nowoczesną flotę transportową, która jednorazowo może przewieźć aż 2500 okien. Okna marki doceniane są także przez międzynarodowych architektów i projektantów. W ubiegłym roku firma została wyróżniona znakiem jakości Home Zone za wprowadzenie na rynek okna PVC T- Energy MD do domów pasywnych. – Filarem szybkiego rozwoju marki jest doświadczenie i wiedza naszego o potrzebach naszych klientów. Szukamy rozwiązań technicznych, które pozwalają dopasować nasze okna do charakteru pomieszczenia i spełnić oczekiwania osób, które z nich korzystają na co dzień – deklaruje Marek Trzciński, Założyciel Budvar Centrum. Wiemy, jak wyprodukować okna doskonałe: funkcjonalne, trwałe i piękne – dodaje.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Budvar Centrum – producent nowoczesnych, doskonałych okien i drzwi Przemysł, BIZNES - Wiedza, doświadczenie, dążenie do perfekcji oraz zrozumienie ewoluujących potrzeb klienta – oto składniki sukcesu firmy Budvar Centrum, jednego z najnowocześniejszych, polskich producentów stolarki okiennej. Polskie, doskonałe okna są doceniane przez odbiorców na całym świecie.
Hashtagi: #Przemysł #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy