Region Wiadomości branżowe

Co robi Maciej Zień we Wrocławiu?

W najbliższy piątek, 7 czerwca, w salonie Cermag odbędzie się spotkanie z cyklu Tubądzin Design Days. Warsztaty z Maciejem Zieniem, muzyka na żywo, nowości produktowe i pokazy kulinarne z Joe Bosem ? to tylko niektóre atrakcje, które dla

W najbliższy piątek, 7 czerwca, w salonie Cermag odbędzie się spotkanie z cyklu Tubądzin Design Days. Warsztaty z Maciejem Zieniem, muzyka na żywo, nowości produktowe i pokazy kulinarne z Joe Bosem ? to tylko niektóre atrakcje, które dla zaproszonych architektów przygotowała Grupa Tubądzin.

Tubądzin Design Days to cykl imprez skierowanych do architektów z pięciu miast: Poznania, Wrocławia, Gliwic, Krakowa i Warszawy. Zorganizowane w swobodnej konwencji spotkania łączą w sobie elementy warsztatu, rywalizacji, wspólnego ucztowania i kuluarowych rozmów po godzinach.

Zainspiruj nas. Pokaż się w Bolonii

Gwiazdą wieczoru będzie Maciej Zień, który opowie o swojej współpracy z Grupą Tubądzin oraz inspiracjach, jakie towarzyszyły mu podczas projektowania kolekcji. Kulinarną ilustracją dla tych opowieści będą potrawy stworzone przez cenionego kucharza, Joe Bosa. W menu, podporządkowanemu kulturze kulinarnej miast związanych z nowymi kolekcjami Macieja Zienia, pojawią się potrawy kuchni japońskiej, francuskiej, niemieckiej oraz rodem z Monako.

Grupa Tubądzin zorganizuje w trakcie wieczoru konkurs na projekt płytki. Nagrodą będzie wyjazd z firmą na prestiżowe targi Cersaie do Bolonii, jak i możliwość realizacji wyróżnionego pomysłu w dużym formacie.

 

Na zdjęciach: Maciej Zień oraz prezes Grupy Tubądzin – Andrzej Wodzyński.

A to już wiesz?  Pizza Specjalna promocja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy