Drogerie Polskie w sieci

Ruszyła www.drogeriepolskie.pl – nowa strona internetowa sieci Drogerie Polskie Sp. z o.o. Jest ona adresowana przede wszystkim do konsumentów oraz partnerów biznesowych Drogerii Polskich – uczestników sieci i producentów.

Nowopowstały serwis internetowy jest źródłem informacji o dostępnych w Drogeriach Polskich produktach, nowościach i promocjach. Pomoże w tym regularnie wysyłany do klientów newsletter, który powiadomi o pojawieniu się nowej gazetki promocyjnej lub o zorganizowaniu ciekawego konkursu. Dzięki nowej stronie, będzie można w szybki i łatwy sposób znaleźć drogerię, która jest w najdogodniejszej dla nas lokalizacji.

Ponadto, w serwisie zamieszczono treści korporacyjne na temat firmy ? dowiemy się, jakie są historia i wartości marki Drogerie Polskie, a w komunikatach prasowych znajdziemy wszelkie informacje o bieżących wydarzeniach. Dla potencjalnych uczestników sieci przewidziano panel informacyjny, z którego dowiedzą się oni o korzyściach płynących z przystąpienia do sieci Drogerie Polskie oraz w jakich obszarach przewidziana jest współpraca.

Zadbano także o walory estetyczne i wysoką funkcjonalność serwisu. Hasła, które przyświecały jego twórcom to: świeżość, elegancja, prostota, nowoczesność.
Krok, jakim było zbudowanie nowej strony internetowej jest elementem szerszej strategii komunikacyjnej Drogerii Polskich.

Drogerie Polskie Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć drogerii działająca od kwietnia 2010 roku. Jej celem jest zintegrowanie niezależnego rynku drogeryjnego pod wspólnym szyldem, aby sprostać zachodniej konkurencji i osiągnąć status lidera wśród sieci drogeryjnych. Wychodzi bowiem na przeciw potrzebom zarówno konsumentów, jak i producentów. Marka Drogerie Polskie oparta jest na profesjonalizmie, odpowiedzialności, polskiej tożsamości oraz partnerstwie i zaangażowaniu uczestników sieci. Zajęła 4. miejsce w rankingu działających w Polsce sieci drogeryjnych, przeprowadzonym na łamach dwutygodnika detalistów branży FMCG “Detal Dzisiaj” (2011/02/10, nr 2.).
http://www.pressoffice.pl/kobieta,t981648425?more=916338210

Authors

Related posts

Top