Wiadomości branżowe

Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci, zapraszamy do konkursu dla dzieci

INFORMACJA PRASOWA Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci? zapraszamy do konkursu dla dzieci i rodziców NAZWIJ MISIA! Miś ? ukochany przyjaciel dzieci. Puszysty, milusi, mięciutki,

INFORMACJA PRASOWA

Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci? zapraszamy do konkursu dla dzieci i rodziców NAZWIJ MISIA!

Miś ? ukochany przyjaciel dzieci. Puszysty, milusi, mięciutki, idealny do przytulania, cierpliwy i zawsze na miejscu ? po prostu prawdziwy przyjaciel miś – taki prawdziwy dziecięcy skarb! Wszystkim rodzicom i dzieciom zakochanym w misiach proponujemy udział w wesołej rodzinnej zabawie – wielkim pluszowym konkursie ?NAZWIJ MISIA?.

UWAGA !!!
Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba kupować produktów, a zadanie konkursowe jest niezwykle proste! Polega ono na wymyśleniu imienia dla misia z opakowania synbiotyku Multilac? BABY oraz narysowaniu lub innym przedstawieniu w formie graficznej misia ? ukochanego przyjaciela dzieci.

Do wygrania atrakcyjne nagrody:
– profesjonalna sesja fotograficzna,
– 3 bony o wartości 200 zł na zakupy w sklepach SMYK,
– 100 przesympatycznych pluszowych misiów.

Sponsorem nagród jest Genexo Sp. z o.o. ? właściciel marki Mulitilac? BABY.
Konkurs trwa od 1.05 do 30.06.2013r.

Prace należy przesyłać mailem na adres [email protected] pocztą na adres: Urząd Pocztowy Świdnica Śl. 7, skr.768, 58-105 Świdnica.
Więcej informacji na stronie: www.nazwijmisia.pl

A to już wiesz?  Przedstawiciele administracji publicznej oraz wiodących firm wzięli udział w debacie dotyczącej przyszłości energetyki w Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy