Porady dla męża

E-biblioteka fotografa

Serwis SwiatObrazu.pl przygotował dla swoich czytelników kolekcję “E-biblioteka fotografa”, na którą składa się cykl dwunastu e-booków o tematyce fotograficznej. W ?E-bibliotece fotografa? zaprezentowane są najlepsze

Serwis SwiatObrazu.pl przygotował dla swoich czytelników kolekcję “E-biblioteka fotografa”, na którą składa się cykl dwunastu e-booków o tematyce fotograficznej.

W ?E-bibliotece fotografa? zaprezentowane są najlepsze rozwiązania techniczne ? zarówno najnowsze, jak i te starsze. E-booki uczą i inspirują, jednocześnie pokazując praktyczne rozwiązania wielu problemów. Autorzy poszczególnych e-booków są w swoich dziedzinach prawdziwymi ekspertami.

Z e-booków zawartych w ?E-bibliotece fotografa? dowiedzieć się można, jak zmienić wady sprzętu na zalety, jakie techniki narzędzia wykorzystywać do tworzenia niepowtarzalnych i poruszających zdjęć, równocześnie posiadacz ?E-biblioteki? zdobywa solidne podstawy warsztatowe pozwalające w pełni ujawnić artystyczną i koncepcyjną warstwę fotografii.

W skład ?E-biblioteki fotografa? wchodzą następujące tytuły e-booków:
1. Wykorzystaj w pełni sprzęt fotograficzny
2. Poznaj swoją lustrzankę
3. Praca z plikami Raw dla początkujących
4. Praca z plikami Raw dla zaawansowanych w Adobe Photoshop Lightroom
5. Fotografia uliczna, czyli Street Photo
6. Fotografowanie zwierząt domowych i dzikich
7. Kreatywne wykorzystanie lamp błyskowych
8. Fotografowanie dzieci i rodziny
9. Fotografia sportowa
10. Techniki oświetleniowe, czyli różne rodzaje i źródła światła
11. Sekrety fotografii czarno-białej
12. Fotografowanie w podróży
Na stronie serwisu SwiatObrazu.pl (http://www.swiatobrazu.pl/e-biblioteka-fotografa-24031.html) można zapoznać się ze streszczeniem każdego z e-booków oraz wypełnić formularz zamówienia, w celu zakupu ?E-biblioteki fotografa?.
Z: http://www.pressoffice.pl/mediafoto,t2137821042?more=1775115156

A to już wiesz?  Jak poradzić sobie z gadatliwą żoną

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy