Wiadomości branżowe

Etap: Fashion Week

Etap: Fashion Week
15 października rusza 9. już odsłona łódzkiego Fashion Weeku – największego w kraju festiwalu trendów w modzie. Na imprezie nie zabraknie nie tylko polskich i zagranicznych projektantów, ale też producentów z szeroko rozumianej branży kreatywnej. Tej jesieni, uczestnicy festiwalu relaksować się będą na kanapach z kolekcji Superline marki Etap Sofa.Wyjątkowy festiwal, wyjątkowa oprawaMeble marki Etap Sofa będą do dyspozycji gości podczas trwania całego festiwalu. Łódź, dzięki swej pofabrycznej architekturze stanowi symbol polskiego modernizmu. Z tego powodu dla Fashion Week wybrano kolekcję Superline. Zgodnie z kanonami dobrego designu, łączy ona funkcje estetyczne z funkcjonalnymi – goście festiwalu będą mogli zatem nacieszyć oko nie tylko samymi pokazami, ale też wyrafinowaną serią skrojonych na miarę sof o obniżonej linii siedziska. Zestaw audio dostępny jako opcja dodatkowo zwiększa funkcjonalność tych wyrafinowanych mebli. Fashion Week to wspaniałe święto dla polskiej branży modowej, które doskonale wpisuje się w nowoczesną Łódź. Jesteśmy obecni na festiwalu, ponieważ świat trendów jest jedną z naszych

15 października rusza 9. już odsłona łódzkiego Fashion Weeku ? największego w kraju festiwalu trendów w modzie. Na imprezie nie zabraknie nie tylko polskich i zagranicznych projektantów, ale też producentów z szeroko rozumianej branży kreatywnej. Tej jesieni, uczestnicy festiwalu relaksować się będą na kanapach z kolekcji Superline marki Etap Sofa.

Wyjątkowy festiwal, wyjątkowa oprawa

Meble marki Etap Sofa będą do dyspozycji gości podczas trwania całego festiwalu. Łódź, dzięki swej pofabrycznej architekturze stanowi symbol polskiego modernizmu. Z tego powodu dla Fashion Week wybrano kolekcję Superline. Zgodnie z kanonami dobrego designu, łączy ona funkcje estetyczne z funkcjonalnymi ? goście festiwalu będą mogli zatem nacieszyć oko nie tylko samymi pokazami, ale też wyrafinowaną serią skrojonych na miarę sof o obniżonej linii siedziska. Zestaw audio dostępny jako opcja dodatkowo zwiększa funkcjonalność tych wyrafinowanych mebli. Fashion Week to wspaniałe święto dla polskiej branży modowej, które doskonale wpisuje się w nowoczesną Łódź. Jesteśmy obecni na festiwalu, ponieważ świat trendów jest jedną z naszych największych inspiracji przy projektowaniu mebli ? wyjaśnia Jarosław Szurpicki, brand manager Etap Sofa.

Orient i awangarda

Podczas jesiennej edycji Fashion Week projektanci zaprezentują kreacje na sezon wiosna-lato 2014. Pokazy tradycyjnie już odbędą się w obszarze Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, czyli na Księżym Młynie. W programie imprezy zadebiutuje też nowe miejsce. W Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych odbędzie się bardziej awangardowa część Polskiego Tygodnia Mody ? OFF Out of Schedule. Tam również odbędą się pokazy otwarcia oraz gościa specjalnego ? Junko Koshino, której kolekcje pokazywane były m.in. w Nowym Jorku, Paryżu czy Pekinie. Tej jesieni w polskim świecie mody znów zrobi się gorąco.

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kreowanie rzeczywistości ? Fashion Week Poland

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy