Region Wiadomości branżowe

Innowacyjna transmisja Kongresu Netii

Czwarty Kongres Netii ?Biznes to Rozmowy?, który odbędzie się 4 października 2012 w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach, będzie transmitowany na żywo w internecie z wykorzystaniem innowacyjnego multiplayera z funkcją Multi-PiP (ang.

Czwarty Kongres Netii ?Biznes to Rozmowy?, który odbędzie się 4 października 2012 w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach, będzie transmitowany na żywo w internecie z wykorzystaniem innowacyjnego multiplayera z funkcją Multi-PiP (ang. Picture in Picture).

Transmisja na żywo Kongresu Biznes to Rozmowy będzie się odbywać w jakości HD. Transmitowane będą wszystkie wystąpienia, odbywające się w 5 salach (do 5 równoległych transmisji). Dystrybucja treści będzie realizowana za pomocą usługi Netia CDN (Content Delivery Network).

W transmisji z Kongresu zostanie wykorzystany innowacyjny multiplayer, dostarczony przez firmę Insys, zawierający w jednym oknie podgląd z wszystkich sal jednocześnie. Użytkownik jednym kliknięciem na miniaturę będzie mógł dowolnie przemieszczać się między salami. Możliwość taką zapewni funkcja Multi-PiP (ang. Picture in Picture).

Po Kongresie wszystkie prezentacje za pomocą usługi Netia CDN zostaną udostępnione do oglądania na życzenie.

Transmisja dostępna będzie na komputerach (na stronie www.biznestorozmowy.pl) oraz urządzeniach mobilnych Apple (za pomocą dostępnej w AppStore aplikacji Netii Biznes to Rozmowy 2012). 

Więcej informacji o Kongresie na stronie www.biznestorozmowy.pl

***

O Netii:

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

O Insys:

Insys Sp. J. jest jednym z głównych dostawców rozwiązań video w Internecie w Polsce. Dostarcza nowoczesne i wydajne rozwiązania, dostosowane do potrzeb swoich klientów.

A to już wiesz?  Najsłynniejsze filmowe szlagiery zabrzmią w Toruniu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy