Region

Mama z aparatem – fotograficzne szkolenie internetowe

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na wyjątkowe szkolenia internetowe “Mama z aparatem”. Szkolenia obejmują trzy różne tematyki fotografowania: Fotografia niemowlęcia, Portrety dzieci oraz Kronika rodzinna, czyli codzienny

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na wyjątkowe szkolenia internetowe “Mama z aparatem”. Szkolenia obejmują trzy różne tematyki fotografowania: Fotografia niemowlęcia, Portrety dzieci oraz Kronika rodzinna, czyli codzienny reportaż.

Praktyczne umiejętności zdobyte podczas udziału w internetowym szkoleniu “Mama z aparatem” pozwolą uchwycić autentyczne emocje i zatrzymać na zawsze najpiękniejsze chwile z dziećmi i rodziną. W czasie szkolenia będzie można poznać techniki i sposoby postępowania niezbędne do tworzenia zachwycających fotografii dzieci. Natomiast po odbytym szkoleniu redakcja SwiatObrazu.pl zaprasza do udziału w sesji pytań i odpowiedzi, podczas specjalnego czatu, na którym razem z trenerem omawiane będą nadesłane prace.

Każda uczestniczka szkolenia “Mama z aparatem” otrzyma konto w galerii SwiatObrazu.pl, gdzie w dedykowanym obszarze poświęconym fotografii dzieci będzie mogła za jednym razem przenieść ze swojego komputera do galerii wiele zdjęć. Będzie mogła również dzielić się nie tylko zdjęciami, ale doświadczeniami, historiami i pomysłami z trenerami oraz pozostałymi uczestnikami. Wystarczy udział w jednym z trzech szkoleń cyklu, aby skorzystać z obszaru galerii przeznaczonego dla mam.

Aby wziąć udział w szkoleniu, potrzebny jest jedynie komputer, dostęp do internetu oraz słuchawki lub głośniki.
Formularze zgłoszeniowe na szkolenia:
Mama z aparatem: Fotografia niemowlęcia – szkolenie internetowe
Mama z aparatem: Portrety dzieci – szkolenie internetowe
Mama z aparatem: Kronika rodzinna, czyli codzienny fotoreportaż – szkolenie internetowe
a także szczegółowy program każdego ze szkoleń oraz wszelkie informacje znajdują się na stronie organizatora http://www.swiatobrazu.pl/. http://www.swiatobrazu.pl/szukaj?typ=0&q=mama+z+aparatem&data_start=&data_stop=&mc=30&sc=&autor=&on_page=10#wyniki
Z; http://www.pressoffice.pl/mediafoto,t2137821042?more=1714508390

A to już wiesz?  Zakupy spożywcze online w czasie pandemii – dostępne dla coraz większej liczby Polaków

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy