Wiadomości branżowe

Panorama Firm jako pierwsza korporacja otwiera drzwi swojej siedziby Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Podczas XXII finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki seniorów. Eniro Polska, właściciel Panoramy Firm jako pierwsza korporacja otwiera swoje drzwi lokalnej społeczności i przemienia główną siedzibę firmy w Warszawie w sztab wspierający akcję.Panorama Firm od lat wspiera na wiele

Podczas XXII finału Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki seniorów. Eniro Polska, właściciel Panoramy Firm jako pierwsza korporacja otwiera swoje drzwi lokalnej społeczności i przemienia główną siedzibę firmy w Warszawie w sztab wspierający akcję.

Panorama Firm od lat wspiera na wiele sposobów fundację Jurka Owsiaka. W tym roku podnosi poprzeczkę udostępniając Fundacji swoje nowe biuro w Warszawie, obalając mit ?szklanych drzwi korporacji?.

Zamieniamy naszą codzienną przestrzeń w radosny sztab, który przez cały dzień będzie grał razem z Orkiestrą. Nie zabraknie atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkających w pobliżu do odwiedzenia naszego biura, znanego dotychczas jako korporacyjne miejsce pracy ? mówi Iwona Dziedzic-Gawryś, Specjalista ds. PR w Eniro Polska.

W dniu finału WOŚP, 12 stycznia, w siedzibie ENIRO POLSKA, pod warszawskim adresem przy ul. Postępu 14A od rana odbywać się będą kursy pierwszej pomocy dla dorosłych i dzieci, realizowane przez firmę AdrenaLTika oraz zabawy edukacyjne. Dorośli będą mogli przejść profesjonalne szkolenie na symulatorach samochodowych i motorowych realizowane przez portal promujący bezpieczną jazdę i nowoczesne technologie w motoryzacji http://eco-driving.info. Dostępna będzie również Fotobudka, w której będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcia, a dzięki uprzejmości firmy Premium Fleet będzie można również pojeździć minicooperem. Na wielki finał koncert zagra zespół The Rookles.

Przez cały dzień pracownicy – wolontariusze Eniro Polska będą zbierać do puszek pieniądze na rzecz WOŚP i rozdawać serduszka. W pobliżu ul. Woronicza, Panorama Firm będzie rozgrzewać przechodniów darmową, gorącą kawą i herbatą dzięki współpracy z Roots Food Truck. W zakresie cateringu akcję wesprze również firma Belvedere Catering by Design.

Panorama Firm chce być symbolem lokalnego wyszukiwania informacji. To oznacza, że jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie są nasi użytkownicy. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to dobry moment aby zjednoczyć społeczność lokalną w szczytnym celu – tłumaczy Iwona Dziedzic-Gawryś, Specjalista ds. PR w Eniro Polska.

A to już wiesz?  Polskie przedsiębiorstwa mogą oszczędzać bez zwalniania pracowników

Z okazji 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Panorama Firm uruchomiła także specjalną kampanię. Każdy, kto w dniach 8 – 13 stycznia br. pobierze darmową aplikację Panorama Firm wesprze WOŚP. Panorama Firm przekaże 1 zł na konto Fundacji za każde pobranie.

 

Źródło Eniro Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy