Region Wiadomości branżowe

Beta testy Star Wars The Old Republic rozpoczynają się w ten weekend

Dołącz do otwartych beta testów największej megaprodukcji ostatnich lat i rozpocznij swoją własną sagę w uniwersum STAR WARS.Warszawa 25 listopada 2011 - STAR WARS THE OLD REPUBLIC, największa w historii gra osadzona w uniwersum STAR

Dołącz do otwartych beta testów największej megaprodukcji ostatnich lat i rozpocznij swoją własną sagę w uniwersum STAR WARS.

Warszawa 25 listopada 2011 – STAR WARS THE OLD REPUBLIC, największa w historii gra osadzona w uniwersum STAR WARS, zadebiutuje na rynku 20 grudnia 2011 r. Nowa produkcja studia BioWare oraz Lucas Arts pozwoli graczom na wzięcie udziału w konflikcie pomiędzy Starą Republiką a Imperium Sith, który trawił galaktykę na tysiące lat przed narodzinami Dartha Vadera.

Już w najbliższy weekend gracze z całego świata otrzymają możliwość wzięcia udziału w otwartych beta testach, do których zapisy trwały przez ostatnie tygodnie. Wylosowani szczęśliwcy jako pierwsi zwiedzą uniwersum STAR WARS i wezmą udział we wspaniałej przygodzie, pełnej interesujących bohaterów, zapierających dech, zróżnicowanych światów i dołączą do walki jako jeden z ośmiu bohaterów, z których każdy posiada własną, unikalną historię i fabułę.

STAR WARS THE OLD REPUBLIC to idealna pozycja zarówno dla graczy preferujących rozgrywkę w pojedynkę, koncentrujących się na poznawaniu kolejnych rozdziałów epickiej historii – największej, jaką kiedykolwiek stworzyło studio BioWare, jak również dla tych, którzy po grze MMO oczekują możliwości toczenia epickich walk i wykonywania questów ramię w ramię z towarzyszami. Niezależnie od stylu gry, STAR WARS THE OLD REPUBLIC zapewni setki godzin wspaniałej zabawy, w najpopularniejszym uniwersum wszechczasów.

Nakład STAR WARS THE OLD REPUBLIC jest ograniczony! Aby zagwarantować sobie możliwość zagrania już 20 grudnia 2011 r., zamów grę w przedsprzedaży już dziś!

A to już wiesz?  2012 w ubezpieczeniach majątkowych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy