Region Wiadomości branżowe

Brian Tracy otworzy V edycję Akademii Przedsiębiorcy

18 października Kredyt Bank rozpoczyna V edycję Akademii Przedsiębiorcy ? cyklu spotkań dla przedsiębiorców. Inauguracyjną konferencję poprowadzi gość specjalny Kredyt Banku ? inspirujący mówca, autor i konsultant biznesu Brian Tracy.

18 października Kredyt Bank rozpoczyna V edycję Akademii Przedsiębiorcy ? cyklu spotkań dla przedsiębiorców. Inauguracyjną konferencję poprowadzi gość specjalny Kredyt Banku ? inspirujący mówca, autor i konsultant biznesu Brian Tracy. Tematem jego wystąpienia będą ?Nowoczesne Strategie Skutecznego Zarządzania Ludźmi?.

Brian Tracy, jeden z największych autorytetów biznesu, po raz trzeci spotka się z przedsiębiorcami w Polsce na specjalne zaproszenie Kredyt Banku. 18 października wystąpi w Warszawie na konferencji otwierającej kolejną edycję Akademii Przedsiębiorcy. W spotkaniu weźmie udział ponad 2 tys. gości ? obecnych i przyszłych klientów Kredyt Banku.

– Nasi klienci już po raz trzeci będą mieli okazję uczestniczyć w konferencji prowadzonej przez tego znakomitego mówcę. Chcemy dostarczać im niezbędnej wiedzy, by mogli efektywnie rozwijać swój biznes. Liczę, że nieprzeciętna osobowość Briana Tracy i jego umiejętność prowadzenia szkoleń zainspiruje i pobudzi przedsiębiorców do skutecznego wdrożenia poznanych technik i narzędzi w swoich firmach, a tym samym zwiększenia swojej konkurencyjności ? powiedział Robert Antczak, dyrektor zarządzający w Departamencie Bankowości dla Przedsiębiorstw w Kredyt Banku.

Podczas wystąpienia B. Tracy poruszy takie kwestie jak budowanie misji i wizji firm oraz angażowanie pracowników do ich realizacji, budowanie lojalności wśród podwładnych czy podejmowanie decyzji jako kluczowa umiejętność w zarządzaniu. Liderom biznesu zdradzi m.in. jak zdobyć serca i umysły pracowników, by stworzyć zaufane środowisko, w którym codziennie osiąga się najlepsze rezultaty ? (…) Wymaga to jednoczesnego zastosowania wszelkich znanych motywatorów, a jednocześnie usunięcia wszystkiego, co może demotywować i obniżać poziom wyników?. Zapozna też uczestników ze strukturą myślenia strategicznego, jakiego używają skuteczni liderzy, których ? jak uważa Brian Tracy ? (…) można poznać po tym, że potrafią myśleć lepiej niż inni, zwłaszcza lepiej niż ich konkurenci?.

W tej edycji Kredyt Bank zaplanował jeszcze 5 bezpłatnych konferencji dla przedsiębiorców. Odbędą się one w listopadzie i grudniu 2012 r. w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Warszawie. Ich tematem będą ?Zatory płatnicze w czasach wyzwań?.

A to już wiesz?  Wrocławskie inwestycje Grupy Deweloperskiej GEO na Targach Mieszkań i Domów

 

Partnerem wydarzenia z udziałem Briana Tracy jest Bank Zachodni WBK, a Patronem Medialnym ?Puls Biznesu?.

***

Akademia Przedsiębiorcy to ogólnopolski program, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Kredyt Bank. Tworzą go realizowane cyklicznie seminaria i warsztaty dotyczące praktycznych metod budowania wartości firmy i podnoszenia konkurencyjności firm.

Od inauguracji we wrześniu 2010 r. do dziś Kredyt Bank zorganizował już 178 spotkań pod patronatem lokalnych izb gospodarczych i samorządów lokalnych. Wzięło w nich udział ponad 11 tys. przedsiębiorców.

Więcej na stronie www.akademia-przedsiebiorcy.pl

 

***

Brian Tracy wymieniany jest obok Petera Druckera, Stevena Coveya czy Jacka Welsha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów świata biznesu. W prowadzonych przez niego seminariach wzięło do tej pory udział ponad 5 milionów osób w 53 krajach.

Jest autorem programów w dziedzinie budowania i implementacji strategii, zarządzania, coachingu kadry zarządzającej, motywowania pracowników i budowania skutecznych zespołów. Brian Tracy stworzył ponad 300 programów rozwojowych dla firm w formie Audio i Video, oraz napisał 45 książek, w tym światowe bestsellery takie jak Maksimum Osiągnięć, Turbocoach czy Psychologia Sprzedaży.

 

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy