Wiadomości branżowe

Dołącz do Święta Muzyki 2015!

Jesteś muzykiem? Chcesz zmienić swój pub, kawiarnię, ogródek piwny w punkt muzyczny? Zgłoś się! Pierwszego dnia lata — 21 czerwca 2015 roku Toruń po raz kolejny będzie rozbrzmiewał najróżniejszymi dźwiękami! Przed nami ósma edycja

Jesteś muzykiem? Chcesz zmienić swój pub, kawiarnię, ogródek piwny w punkt muzyczny? Zgłoś się! Pierwszego dnia lata ? 21 czerwca 2015 roku Toruń po raz kolejny będzie rozbrzmiewał najróżniejszymi dźwiękami! Przed nami ósma edycja Święta Muzyki!

Święto Muzyki (fr. F?te de la Musique, ang. World Music Day) to cykliczne wydarzenie, które odbywa się na całym świecie w pierwszy dzień lata, 21 czerwca w ponad trzystu miastach, stu krajach i na pięciu kontynentach. Instytucje muzyczne, filharmonie, opery, teatry, szkoły, kluby, kawiarnie a także nieformalne grupy i zespoły organizują ogólnodostępne, bezpłatne koncerty, podczas których publiczność może na żywo zapoznać się z różnorodnymi stylami muzycznymi.

Każdego roku dołączają do nas nowi artyści i instytucje, które bardzo często zaskakują nas swoimi oryginalnymi i nietypowymi koncertami. Po raz kolejny zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Czekamy na zgłoszenia zarówno właścicieli klubów, pubów, kawiarni, ogródków piwnych, jak i artystów, którzy chcieliby wystąpić podczas Święta Muzyki! Gwarantujemy wsparcie organizacyjne, sprzęt nagłaśniający i możliwość skontaktowania artystów z właścicielami miejsc, w których mogliby wystąpić ? mówi Ewelina Łożyńska z Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

  • Jesteś muzykiem?
  • Masz sprzęt, miejsce i nie boisz się spontanicznych wystąpień?
  • Chcesz zaaranżować na Starym Mieście swój punkt muzyczny?

Zgłoś się do nas! Do 26 maja 2015 roku (wtorek) na Wasze zgłoszenia czeka Ewelina Łożyńska z Toruńskiej Agendy Kulturalnej, instytucji koordynującej wydarzenie: tel. 662 072 661, e-mail [email protected]. Szczegółowe informacje dotyczące Święta Muzyki można znaleźć w serwisie www.swietomuzyki.pl.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Toruńska Agenda Kulturalna. Dostarczył
A to już wiesz?  Efektywność energetyczna po polsku ? w drodze do bezpieczeństwa i konkurencyjnej gospodarki. Waldemar Pawlak i Gilles Maria spotkali się w Danii

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy