Region Wiadomości branżowe

Ekipa platformy ToSieWytnie.pl wychodzi poza Internet

Oglądany przez ponad milion użytkowników miesięcznie* serwis ToSieWytnie.pl doczekał się pierwszego w historii zlotu fanów. W trakcie spotkania nagrano m.in. odcinek popularnego serialu „Piątek – the series” oraz

Oglądany przez ponad milion użytkowników miesięcznie* serwis ToSieWytnie.pl doczekał się pierwszego w historii zlotu fanów. W trakcie spotkania nagrano m.in. odcinek popularnego serialu „Piątek – the series” oraz[email protected] – sieciowy donosiciel”, w którym wystąpili uczestnicy wydarzenia.

Organizatorzy zlotu, który odbył się w ostatni piątek w warszawskim pubie „Chwila Da Klub”, przewidzieli wiele niespodzianek dla wybranej w preselekcji grupy 150 najwierniejszych fanów projektu. Można było wziąć udział w konkursach wiedzy o seriach emitowanych na platformie i dyskutować z członkami obsady aktorskiej projektu o tajnikach powstawania programów. Jednak największa atrakcja czekała uczestników w dalszej części wieczoru.

Postanowiliśmy, że w naszej najpopularniejszej produkcji, „[email protected] – sieciowy donosicieloraz w serialu „Piątek – the seriestym razem wezmą udział widzowie – mówi Łukasz Skalik organizator imprezy i zarazem twórca platformy – W trakcie zlotu emitowaliśmy filmy, zapraszając na scenę osoby z widowni, aby mogły je zapowiedzieć i pozdrowić swoich bliskich, czyli tak naprawdę poprowadzić jedno wejście prezenterskie. Z kolei w popularnym „Piątku” po raz pierwszy wystąpili jego miłośnicy, odgrywając kilka przygotowanych na tę okazję scenek.

W trakcie imprezy miał też miejsce… maraton filmowy. Wyemitowano serię „Taśmy Kierownika” prezentującą kulisy powstawania programów platformy, w tym wpadki w odgrywanych scenach. Przedpremierowy pokaz odcinków, które ukazywać się będą w ToSieWytnie.pl w sierpniu, w napisach końcowych zawierał – ku zaskoczeniu widowni – listę wszystkich uczestników zlotu zarejestrowanych na stronie eventu (zamiast standardowej listy twórców).

Zainteresowanie imprezą oraz jej klimat przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego kolejny zlot planujemy zorganizować już na jesieni. Chcemy pozostać w ścisłym kontakcie z naszymi fanami, nie tylko wirtualnie, ale również w rzeczywistości. To niesłychanie inspirujące i motywujące zobaczyć w „realu”, jak widownia reaguje na konkretne sceny. Co ciekawe, nie zawsze śmieje się tam, gdzie nam się do tej pory wydawało – dodaje Łukasz Skalik

Relacja wideo z wydarzenia ukaże się w specjalnym odcinku sztandarowej serii ToSieWytnie.pl,„Uliczny Kombajn”.

A to już wiesz?  Zakończył się V Europejski Kongres Gospodarczy - 3 dni debat, ponad 6000 uczestników, 100 sesji dyskusyjnych i wiele ważnych wniosków

Materiały zdjęciowe, na prośbę organizatorów, w całości wykonali uczestnicy zjazdu. Można je oglądać na oficjalnym profilu serwisu na FB – http://facebook.com/tosiewytnieoraz na profilach fanów projektu

* ToSieWytnie.pl – 1 228 863 real users [źródło: Megapanel PBI/Gemius, 05.2012]

WIĘCEJ O TOSIEWYTNIE.PL

ToSieWytnie.pl to serwis wideo będący połączeniem telewizji internetowej i hostingu. Jednak nie każdy może tu automatycznie dodawać materiały. W ToSieWytnie stosowana jest preselekcja i jedynie wybrani autorzy – po weryfikacji tworzonego przez nich kontentu pod względem legalności, w tym praw autorskich – otrzymują status partnerski i prawo publikacji produkcji w obrębie wydzielonego kanału.

Najpopularniejsze serie platformy powstają przy wsparciu ekipy serwisu i generują 90% całkowitego ruchu w witrynie. To one przyciągają największą widownię, zwłaszcza w kanałach „social-mediowych” (ponad 150 000 „lajków” postaci oraz oficjalnego fanpage’a na Facebook.com oraz blisko 40 000 subskrypcji kanałów na Youtube.com). Oficjalny fanpage serwisu zajmuje #19 pozycję wśród polskich mediów obecnych w tym obszarze (źródło: socialbakers.com). Od początku funkcjonowania serwis rejestruje średnio ponad milion realnych użytkowników miesięcznie, osiągając rekordową oglądalność – półtora miliona real users – w lutym 2012 roku (źródło: Magapanel PBI/Gemius)

Linki:

ToSieWytnie.pl – strona serwisu

http://youtube.com/tosiewytnie – kanał partnerski na Youtube.com

http://facebook.com/tosiewytnie – fanpage serwisu na Facebook.com

Wideoprezentacja serwisu:

[youtube.com] http://youtu.be/4OePmKgLXxM

[tosiewytnie.pl] http://tosiewytnie.pl/i,Demo,vid,32246,index.html

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy