Region Wiadomości branżowe

Inżynierskie Targi Pracy 2013

Oba politechniczne dziedzińce w Gmachu Głównym zamienią się w środę, 13 marca w Inżynierskie Targi Pracy, na których zaprezentuje się 39 firm.  To 4 edycja targów dedykowana studentom kierunków ścisłych. Szukasz pracy lub stażu?

Oba politechniczne dziedzińce w Gmachu Głównym zamienią się w środę, 13 marca w Inżynierskie Targi Pracy, na których zaprezentuje się 39 firm.  To 4 edycja targów dedykowana studentom kierunków ścisłych. Szukasz pracy lub stażu? Zapraszamy od 9. do 15. Wstęp wolny.

Organizatorzy ? stowarzyszenie studentów BEST Gdańsk liczy, że targi odwiedzi 10 tys. osób. Warto, bowiem w gronie wystawców znajdzie się m.in. Croon Elektrotechniek ? holenderska firma zajmująca się elektryką z filią w Gdyni, gdańskie oddziały Intel, SII i Kainos Software, sopockie Blue Media, Eaton Automotive z Tczewa czy koncerny Unilever oraz Procter&Gamble.

? Dołożyliśmy starań, aby oferta pracodawców była jak najbardziej wszechstronna, by mogli z niej skorzystać studenci wszystkich wydziałów Politechniki. Przygotowaliśmy kilka tysięcy darmowych katalogów, w których można poznać rozkład stoisk i przeczytać informacje o wystawcach ? mówi Michał Wasicionek, główny koordynator Inżynierskich Targów Pracy 2013.

Poza częścią wystawienniczą zachęcamy do udziału w darmowych warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów i trenerów. Dotyczą one umiejętności miękkich, prawa pracy, relacji z pracodawcą oraz innych. Aby wziąć w nich udział należy zarejestrować się na stronie www.itp.gdansk.pl.

Dodatkową atrakcją dla studentów jest możliwość wygrania m.in. zagranicznej wycieczki. Aby wziąć udział w plebiscycie należy wypełnić ankietę, znajdującą się na stronie www.itp.gdansk.pl i przesłać link do ankiety jak największej liczbie osób.

Więcej na stronie www.itp.gdansk.pl.

A to już wiesz?  Pracownicy a ochrona danych osobowych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy