Wiadomości branżowe

Przyjdź na targi i kup mieszkanie prosto z wieszaka

Wybór mieszkania to niełatwa decyzja, zwłaszcza jeśli dysponujemy ograniczonym budżetem. Tym, którzy planują zakup własnego M, z pomocą przychodzą targi mieszkaniowe, gdzie w ramach można upolować prawdziwe okazje, np. na

Wybór mieszkania to niełatwa decyzja, zwłaszcza jeśli dysponujemy ograniczonym budżetem. Tym, którzy planują zakup własnego M, z pomocą przychodzą targi mieszkaniowe, gdzie w ramach można upolować prawdziwe okazje, np. na odwiedzających stoisko firmy PBG Erigo czeka wyprzedaż rodem z butiku.

Targi Mieszkań i Domów Nowyadres.pl to prawdziwa gratka dla osób poszukujących własnych czterech kątów. Już 3 i 4 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie się można zapoznać z pełną ofertą rynku mieszkań i domów z regionu. Dzięki temu, zamiast odwiedzać dziesiątki biur sprzedaży, wszystko znajdziemy w jednym miejscu. Ale wizyta na targach to nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim pieniędzy. Deweloperzy, w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe”, przygotowali unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Mieszkanie po znacznie obniżonej cenie będzie można kupić m.in. prosto z wieszaka. Oczywiście tak jak na wyprzedażach obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy.

– Osoby planujące kupno mieszkania, interesuje przede wszystkim cena. Dlatego z okazji Targów Mieszkań i Domów Nowyadres.pl przygotowaliśmy specjalną ofertę – wybrane lokale na osiedlu Złotowska 51, Quadro House oraz domy w Lusówku-Rozalinie będą objęte akcją promocyjną  – mówi Magdalena Górzna-Jaromin z firmy deweloperskiej PBG Erigo. – Aby kupić mieszkanie z wyprzedaży, wystarczy przyjść na targi, upolować wymarzone M i… ściągnąć je z wieszaka. A resztą formalności zajmą się już nasi doradcy – dodaje.  

W ofercie firmy PBG Erigo znajdują się ostatnie mieszkania na osiedlu Złotowska 51, które są gotowe do zamieszkania, a także mieszkania dla wielbicieli włoskiego stylu – Quadro House przy ul. Smardzewskiej oraz najnowsza inwestycja dewelopera, osiedle w klimacie eko – Ecoria

Targi mieszkaniowe to także doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat rynku nieruchomości. Przez dwa targowe dni będzie można posłuchać wykładów prawników, finansistów, specjalistów z branży nieruchomości oraz doradców ubezpieczeniowych. A wątpliwości dotyczące tzw. ustawy deweloperskiej, pomogą rozwiać doradcy z firmy PBG Erigo. Poznański deweloper od dłuższego już czasu działa według standardów, które ten akt prawny wprowadza, m.in. zawiera umowy w formie aktów notarialnych oraz powołuje odrębne spółki celowe na potrzeby poszczególnych projektów mieszkaniowych.

A to już wiesz?  35. PZU Maraton Warszawski Sportową Imprezą Masową Roku

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Poznań i okolice, wiosna 2012″. W albumie znajdują się inwestycje wszystkich wystawców oraz kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji.

Targi Mieszkań i Domów 3-4. marca 2012 r. Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 3 ul. Głogowska 14, Poznań sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy