Wiadomości branżowe

WP.PL triumfuje na Webstarfestival

WP.PL triumfuje na Webstarfestival
Wirtualna Polska triumfuje w 9. edycji Webstarfestivalu – konkursu na najlepsze strony WWW i kreacje polskiego internetu. Portal otrzymał aż 4 statuetki. W konkursie Akademii Internetu WP.PL okazała się najlepsza w kategoriach: Zintegrowana kampania marketingowa (kampania WP.PL na wszystko), Web Design (bloog.pl) i Mobile (m.wp.pl). Ponadto, Akademia zdecydowała się wyróżnić w kategorii Dziecko i rodzina serwis dzieci.pl

Wirtualna Polska triumfuje w 9. edycji Webstarfestivalu ? konkursu na najlepsze strony WWW i kreacje polskiego internetu. Portal otrzymał aż 4 statuetki. W konkursie Akademii Internetu WP.PL okazała się najlepsza w kategoriach: Zintegrowana kampania marketingowa (kampania WP.PL na wszystko), Web Design (bloog.pl) i Mobile (m.wp.pl). Ponadto, Akademia zdecydowała się wyróżnić w kategorii Dziecko i rodzina serwis dzieci.pl, który otrzymał także nagrodę internautów.

15 stycznia w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI po raz 9 wręczono nagrody Webstarfestivalu ? najstarszego wśród polskich konkursów przeznaczonych dla branży interaktywnej i internetowej. Wirtualna Polska jest jedynym portalem horyzontalnym, który został nagrodzony w konkursie. Co więcej, WP.PL wygrała aż w 4 istotnych kategoriach ? Cieszymy się ze wszystkich nagród zdobytych podczas tegorocznej edycji, zarówno tych dotyczących naszych serwisów, serwisów mobilnych oraz kampanii marketingowej. Wart podkreślenia jest fakt, że zdobyliśmy wyróżnienia jako jedyny polski portal horyzontalny i że otrzymaliśmy nagrody w tak ważnych dla nas kategoriach ? mówi Anna Pogorzelska, z-ca Dyr. Pionu ds. Marketingu Wirtualnej Polski ? Niezmierną radość sprawiło nam również wyróżnienie otrzymane od naszych użytkowników ? dla serwisu dzieci.pl.

Akademia Internetu, złożona z wysokiej klasy specjalistów, laureatów dotychczasowych  Webstarfestivali, przedstawicieli branży internetowej, mediów, przemysłu reklamowego, przyznała WP.PL nagrody główne w kategoriach: Zintegrowana kampania marketingowa ? za ?WP.PL na wszystko?, prowadzoną przez portal w ubiegłym roku, wielokanałową kampanię komunikującą, że WP.PL jest dostępna na każdym urządzeniu mającym dostęp do internetu; w kategorii Web Design nagrodzony został z kolei bloog.pl ? jedna z najpopularniejszych platform blogowych w polskiej sieci, która w połowie 2013 przeszła rewolucyjną metamorfozę. Nagrodę główną w swojej kategorii ? Mobile, otrzymała także strona główna WP.PL (m.wp.pl). Przypomnijmy, że w czerwcu 2013 roku pojawiła się nowa wersja witryny, powstała przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań mobilnych.

Portal otrzymał także wyróżnienie Akademii ? w kategorii Dziecko i rodzina dla serwisu dzieci.pl ? parentingowej witryny skierowanej do przyszłych i obecnych rodziców. Serwis ten otrzymał także nagrodę internautów, którzy uznali, że to najlepsza platforma w swojej kategorii.

A to już wiesz?  Najlepszy student Politechniki Gdańskiej

Więcej informacji o nagrodzonych serwisach i projektach:

http://nawszystko.wp.pl

http://bloog.pl

http://m.wp.pl

http://dzieci.pl

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy